• Bez kategorii

Kredyt na 20 tysięcy złotych na okres 48 miesięcy.

Znalezienie kredytu jaki będzie idealnie pasował do naszych potrzeb i wymagań nie jest łatwe. Jeżeli oferta ma atrakcyjne oprocentowanie, zwykle bank pobiera większą prowizję za udzielnie nam takiego zobowiązania. Jest wiele haczyków w ofertach, o jakich nie każdy wie. Ważnym wskaźnikiem jaki pokazuje ile tak naprawdę kosztuje dane zobowiązanie jest wskaźnik RRSO- czyli Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania. Sprawdźmy kilka ofert kredytów i pożyczek gotówkowych jakie obecnie znajdziemy w ofertach różnych banków.

Kredyt gotówkowy w banku BGŻ BNP Paribas.

Kredyt gotówkowy jaki oferuje nam Bank BGŻ BNP Paribas ma oprocentowanie nominalne w wysokości 6,99% w skali roku. Za udzielenie kredytu bank pobiera prowizję, ale nie jest ona bardzo wygórowana i wynosi 3,9% kwoty kredytu. W ramach oferty można zaciągnąć zobowiązanie na kwotę od 2 tysięcy złotych do maksymalnie 200 tysięcy złotych. Okres kredytowania w ramach tej oferty wynosi od 6 miesięcy do maksymalnie 120 miesięcy. Nie trzeba zakładać rachunku w banku, aby skorzystać z oferty. Potrzebna nam będzie zgoda współmałżonka jak również wymagane jest oświadczenie o zarobkach. Zobowiązanie można spłacić przed czasem, a oprocentowanie mamy możliwość negocjować z bankiem. Dla naszej kwoty kredytu RRSO ma wartość 9,43%. Bank wyliczy nam raty miesięczne po 498 złotych. Całkowita kwota jaką trzeba będzie oddać do banku to 23913 złotych. Daje nam to całkowity koszt kredytu w wysokości 3913 złotych. Oferta jest uznawana obecnie za jedną z lepszych propozycji jaką można znaleźć na rynku.

Tani kredyt gotówkowy z kontem w Eurobanku.

W Eurobanku dostępna jest oferta taniego kredytu z kontem. Jak sama nazwa wskazuje do skorzystania z niej potrzebne będzie założenie w banku rachunku osobistego. Wybierając te zobowiązanie oprocentowanie nominalne będzie wynosiło 5% w skali roku, zaś prowizja naliczana za jego udzielenie będzie równa 12,3% kwoty kredytu. W ramach oferty możemy wziąć kredyt od 500 złotych do maksymalnie 120 tysięcy złotych. Tani kredyt gotówkowy z kontem można spłacać w ratach. Okres kredytowania wynosi tutaj od 3 miesięcy do maksymalnie 108 miesięcy. Do skorzystania z oferty nie będzie nam potrzebne żadne zaświadczenie o zarobkach. Bank daje możliwość spłacenia zobowiązania przed czasem jak również można w ramach oferty skorzystać z wakacji kredytowych. Dla naszej kwoty 20 tysięcy złotych RRSO będzie miało wartość 11,61% w skali roku. Każda z rat miesięcznych będzie po około 517 złotych. Zobowiązanie będzie nas łącznie kosztowało 4828 złotych.

Kredyt gotówkowy w mBanku.

W mBanku również można znaleźć ciekawe propozycje zobowiązań jakie można zaciągnąć na różne kwoty. Kredyt gotówkowy w mBanku oprocentowany jest nominalnie na 8,99% w skali roku. Prowizja jaką nalicza mBank za przyznanie zobowiązania stanowi 12,99% kredytowanej kwoty. Tutaj możemy pożyczyć od 1000 złotych do maksymalnie 150.000,00 złotych. Okres kredytowania zobowiązania w mBanku zaczyna się od 1 miesiąca do maksymalnie 84 miesięcy. Nie trzeba zakładać rachunku w banku, ani też nie musimy mieć zgody współmałżonka. Konieczne jest natomiast przedstawienie oświadczenia o dochodach. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania dla naszych 20 000 złotych wynosi 16,71%. Raty jakie przyjdzie nam spłacać do banku będą po około 562 złote, co da nam całkowity koszt kredytu w wysokości prawie 7 000 złotych. Z ofert jakie zostały omówione w tym artykule propozycja kredytu gotówkowego w mBanku jest najdroższym z rozwiązań. Najbardziej opłacalna jest oferta kredytu gotówkowego w Banku BGŻ BNP Paribas. Tutaj koszta kredytowe są najmniejsze i oferta właśnie dlatego zajmuje czołowe miejsca w rankingach.

Możesz również polubić…

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.